Є високоефективним рішенням для догляду за середніми за розміром газонами. Вона відрізняється сталевою косильною декою і потужним чотиритактним двигуном з об'ємом 149 куб.см, що виділяє 3.7 кВт (5 кінських сил). Завдяки цьому, апарат забезпечує надійну та довготривалу експлуатацію.

Газонокосарка з мульчуванням оснащена заднім приводом та пристроєм зі змінною швидкістю, що дозволяє виконувати налаштування швидкості в діапазоні від 2,5 до 4,3 км/год під час роботи. Самохідна функція помітно полегшує процес стрижки, а можливість мульчування робить цю модель дуже привабливою серед любителів акуратних та доглянутих газонів.
Купити самохідну газонокосарку можна на сайті через кошик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота скошування | 30-80 мм |
| Габарити | 1530x540x1040 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Комплектація | Газонокосилка GTM LM48-SP-V<br /> Травозбірник<br/> Вставка для мульчування<br/> Набір інструментів |
| Максимальна ширина скошування | 48 см мм |
| Потужність двигуна к.с. | 5 л.с |
| Об'єм двигуна | 149 см3 |
| Рекомендована площа | 800 м2 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |