Є ефективним повсякденним інструментом з парою абразивних дисків для виконання робіт з заточування та полірування різноманітних металевих виробів. Цей пристрій підходить для точіння різального інструменту, такого як ножі та стамески, з використанням сухого методу. Воно ефективно функціонує від домашньої електромережі 220 В, споживаючи лише 250 Вт потужності.

Цей пристрій для заточування ножів та інших інструментів, безперечно, стане незамінним помічником у будь-якому господарстві. Із значною кількістю обертів за хвилину - 2950 об/хв і максимальним діаметром диска 150 мм, він вирізняється своєю продуктивністю та надійністю.
Не пропустіть шанс підвищити ефективність ваших робіт за допомогою верстата, купити точило GTM можна на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 335x205x255 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр отвору | 12,7 мм |
| Захисний екран | Да |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об./хв |
| Комплектація | Точило GTM NBG-150F<br /> Круг зерно 60 Круг зерно 36 Захисне скло — 2 шт. |
| Потужність, Вт | 250 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Толщина диска | 20 мм |