Представляємо до уваги універсальний електричний точильний апарат GTM NBG-200F, оснащений парою високоякісних абразивних дисків. Цей девайс, здатний обробляти вироби будь-якої твердості, ідеально підходить для точної роботи із заточування кухонних та столярних ножів, рубанків та іншого спеціалізованого інструменту. Працює від стандартної домашньої мережі в 220 В, притому залишаючись економічним із споживанням всього 350 Вт.

Ручний точильний агрегат GTM NBG-200F, що поєднує продуктивність 2950 об/хв і максимальний діаметр диска 200 мм, є надійним пристроєм для точила майстра. З його допомогою підтримання гостроти інструментів стає швидким та ефективним процесом.
Купити точило GTM можна на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 372x285x265 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Захисний екран | Да |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об./хв |
| Комплектація | Точило GTM NBG-200F<br /> Круг зерно 60<br/> Круг зерно 36<br/> Захисне скло — 2 шт. |
| Потужність, Вт | 350 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Толщина диска | 20 мм |