Переносний інверторний генератор GTM DK9000i здатний забезпечити електроенергією великий приватний будинок або кілька квартир в багатоквартирному будинку. За рахунок того, що інверторний генератор на виході видає чистий струм без стрибків напруги, його часто використовують для підключення медичного обладнання, чутливої комп'ютерної техніки. Також електрогенератор буде затребуваний на будівельному майданчику, в торгових павільйонах (для стабільної роботи морозильного обладнання або кавоварок), для організації відпочинку на природі.

Максимальна потужність, яку видає генератор інверторний однофазний досягає 8 кВт. Це дозволяє підключати всі необхідні побутові прилади в будинку і забезпечить освітлення. Інтелектуальне цифрове управління автоматично контролює обороти двигуна і необхідну напругу для підключеного обладнання. При зниженні навантаження знизиться потужність генератора. Це сприяє економній витраті палива.
Особливості інверторного генератора GTM DK9000I:
У нашому інтернет-магазині ви можете купити інверторні електростанції від перевірених виробників з гарантією якості. Великий вибір і доступні ціни на сучасні інверторні генератори дозволяють підібрати оптимальну електростанцію для будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Час безперервної роботи | 10.5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Двигун | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB | Да |
| Габарити | 81x64x76 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Комплектація | Інструкція<br/> Гарантія<br/> Паковання |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Модель двигуна | DK460F |
| Потужність | Від 7 до 8 кВт |
| Напруга | Однофазний 220 В |
| Об'єм двигуна | 459 см3 |
| Об'єм паливного бака | 26 л |
| Споживання палива | 2.5 л/час |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |