Шліфувальний верстат SD46 (18304)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальний діаметр диска | 152 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 16.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об./хв |
| Комплектація | Паковання<br/> Інструкція |
| Особливості | Шліфувально-дисковий верстат<br/> Розмір шліфувальної стрічки: 102х915 мм.<br /> Швидкість шліфувальної стрічки: 7.6 м/с<br/> Розмір столу шліфувального диска: 225х158 мм.<br/> Діаметр патрубка аспірації: 60 мм<br/> Встановлення: Настільна |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 550 Вт Вт |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Кут нахилу напрямної | 0-45° |