Токарний верстат по дереву GTM TWL1000IA (18303)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 870х220х370 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Кількість обертів холостого ходу | 850-2500 об/хв |
| Комплектація | Станок<br /> Паковання |
| Максимальна довжина полотна | 1000 мм |
| Особливості | Максимальний діаметр заготовки: 350 мм<br /> Тип зміни швидкості шпинделя: Ручний (переустановка приводного ременя) |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 370 Вт Вт |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |