32 136 ₴
Фугувальний верстат GTM SP-150 0.75кВт (18300)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 84 кг |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 61 мм |
| Максимальна глибина стругання | 3.175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1060х500х330 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр строгального вала | 61 мм |
| Довжина столу фуганка | 1340 мм |
| Кількість ножів | 3 шт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4400 об./хв |
| Комплектація | Станок<br /> Паковання |
| Особливості | Кількість швидкостей: 1<br /> Розміри фугального упору: 875х98 мм<br/> Діаметр витяжного штуцера: 100 мм<br/> Встановлення: Підлогова |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт Вт |
| Розміри леза | 155х19х3 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Кут нахилу напрямної | -45-0-45° |
| Ширина стругання | 150 мм |