Подрібнювач гілок GTM GS6501 із бензиновим двигуном потужністю 6.5 к.с. призначений для ефективної утилізації гілок та інших відходів на території саду. Купивши подрібнювач для побутового користування, можна не тільки ефективно позбутися садового сміття, а й отримати мульчу для добрива. Подрібнювач підходить для сухих та свіжих гілок діаметром 100 мм.

Оснащений подрібнювач гілок садовий бензиновий двигуном потужністю 6.5 к.с., завдяки чому він подрібнює деревину зі швидкістю 10 м/хв. Запускається двигун за допомогою ручного стартера.
Подрібнювач не комплектується сміттєзбірником, але характеризується іншими перевагами:
Якщо ви шукайте побутовий подрібнювач бензинових гілок, купити GTM GS6501 можна в нашому інтернет-магазині з гарантією від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 112 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1720х550х1050 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр гілок | 100 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Комплектація | Подрібнювач;<br/> Свічковий ключ;<br/> Транспортувальні колеса;<br/> Картонна коробка;<br/> Інструкція з експлуатації;<br/> Гарантійний талон |
| Потужність бензинового мотора | 6.5 л.с. |
| Оберти двигуна | 3600 |
| Об'єм двигуна | 212 см. |
| Об'єм контейнера | Без бака |
| Об'єм оливного картера | 0.5 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Реверс | Немає |
| Різальний механізм | Ножева система |
| Сталь ножа | SKH51 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |