Диск алмазный GTM C120 120*1.8*20
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Кількість сегментів | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Діаметр диска | 120 мм |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Граніт | Кераміка | Мармура |
| Посадковий діаметр диска | 20 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |