Зарядний пристрій GTM Ch18V/4А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Час заряджання акумулятора | 4 Ач: 1 час |
| Габарити | 200x110x110 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Індикатор ємності | Да |
| Кількість слотів для заряджання | 1 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Зарядний пристрій |