Акумулятор Li-Ion GTM B18V/5Аh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 131х91х91 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Ємність акумулятора | 5 А·год А·год |
| Індикатор ємності | Да |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Акумулятор |
| Ефект пам'яті | Немає |