Акумулятор Li-Ion GTM B18V/3Аh
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 130x90x80 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Ємність акумулятора | 3 А·год А·год |
| Індикатор ємності | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Акумулятор |
| Ефект пам'яті | Немає |