Універсальний фрезер GTM R44/1100VS - це надійний помічник для обробки деревини, ламінату та пластиків. Інструмент підключається до стандартних побутових мереж з напругою 220В. Ця модель розроблена таким чином, щоб її можна було використовувати як у вертикальному положенні, так і традиційному. Спеціально адаптована цанга дозволяє застосовувати різні типи фрез з хвостовиками розмірами 6 і 8 мм.
Купити фрезер GTM R44/1100VS ви отримаєте не тільки потужний та багатофункціональний інструмент, але й надійного партнера для точної та витонченої роботи з різними матеріалами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2.5 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 44 мм |
| Максимальна кількість обертів | 25500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр цангового патрона | 6/8 мм |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від випадкового увімкнення | Да |
| Комплектація | Адаптер для пиловідведення<br/> Копіюальна втулка <br/> Паралельний упор <br/> Опорний ролик <br/> Циркуль<br/> Інструкція |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Паралельний упор | Да |
| Плавний пуск | Да |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип фрезера | Вертикальний |