Фарбопульт електричний GTM SG400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2 кг |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виносний компресор | Немає |
| Габарити | 300 x 120 x 250 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Довжина мережевого кабелю | 1.95 м |
| Комплектація | Лійка<br/> Набір аксесуарів для роботи<br/> Інструкція<br/> Картонна коробка |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Потужність, Вт | 400 |
| Об'єм резервуара | 0.9 л |
| Розпилення | Пневматична |
| Расход краски | 0.8 л/хв |
| Регулювання зони забарвлення | Да |
| Резервуар | Нижній |
| Система розпилення | HVLP |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |