Акумуляторний перфоратор GTM RHC18/22BL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4250 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300x82x248 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Додаткова ручка | Да |
| Клас інструмента | Професійний |
| Комплектація | Додаткова ручка <br/> Обмежувач глибини <br/> Інструкція <br/> Кейс<br /> Без АКБ і ЗП |
| Конструкція | Бочковий |
| Максимальна сила удару | 2.2 Дж |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Поворот піки | Да |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Постачальник | Укрсервіс |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |