Перфоратор GTM RH28/850EV
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 6 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2.7 м |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5560 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 390x210x80 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Додаткова ручка | Да |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Комплектація | Додаткова ручка<br/> Обмежувач глибини<br/> Бур 3 шт<br/> Зубило 1 шт<br/> Піка 1 шт<br/> Інструкція<br/> Кейс |
| Конструкція | Прямий |
| Максимальна сила удару | 3.2 Дж |
| Потужність | До 1000 Вт |
| Постачальник | Укрсервіс |
| Споживана потужність, Вт | 850 |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |