

2 266 ₴
Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 (Без АКБ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Здув тирси | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 280х230х90 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діапазон нахилу від/до | -45/+45° |
| Комплектація | Напрямна<br/> Адаптер для пиловідведення Шестигранний ключ <br/> Інструкція<br/> Картонна коробка |
| Максимальна глибина пропилювання (дерево) | 65 мм мм |
| Максимальна глибина пропилювання (сталь) | 6 мм |
| Максимальна глибина пропилювання (кольоровий метал) | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма ручки | Скобоподібна |
| Частота хода | 2500 |