Электролобзик GTM JS100/710E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина ходу пилки | 28 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Здув тирси | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна пиляльного полотна | Да |
| Габарити | 290x80x214 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Комплектація | Напрямна лінійка<br/> Інструкція<br/> Картонна коробка |
| Максимальна глибина пропилювання (дерево) | 100 мм мм |
| Максимальна глибина пропилювання (сталь) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропилювання (кольоровий метал) | 20 мм |
| Потужність, Вт | 710 |
| Нахил підошви | 45° град. |
| Плавний пуск | Немає |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Немає |
| Підтримка обертів під навантаженням | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Частота хода | 800-3000 хід/хв |