


8 141 ₴
Акумуляторна кутова шліфмашина GTM AGC18/125BL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2.8 кг |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захисний кожух | Да |
| Індикація заряду | Да |
| Комплектація | Додаткова ручка<br/> Захисний кожух<br/> Ключ<br /> Акумулятор 2 шт<br/> Зарядний пристрій <br/> Інструкція <br/> Кейс |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип притискної гайки | Под ключ |