Кутова шліфмашина GTM AG230/2300HD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 5.5 кг |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр диска, мм | 230 |
| Захист від повторного запуску | Да |
| Захисний кожух | Да |
| Комплектація | Додаткова ручка<br/> Захисний кожух<br/> Ключ<br /> Інструкція<br/> Картонна коробка |
| Потужність, Вт | От 2000 до 2500 Вт |
| Плавний пуск | Да |
| Споживана потужність, Вт | 2300 |
| Різь шпинделя | М14 |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип притискної гайки | Под ключ |