Електропила GTM CS16/2000ТН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 4.7 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Автоматичне натягування ланцюга | Да |
| Безключова заміна шини | Да |
| Швидкий доступ до щіток | Да |
| Гарантія | 36 мес. |
| Кількість ланок | 57 |
| Комплектація | Шина 40 см/16 дюймів <br/> Цепь <br /> Чохол на шину <br/> Картонна коробка |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм оливного бака | 200 мл |
| Плавний пуск | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/с |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Гальмо ланцюга | Інерційний |
| Ширина паза шини | 1.3 мм |