


8 350 ₴
Акумуляторний ударний шуруповерт GTM DSI18/80BL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 18200 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 212x74x222 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Імпульсний режим | Немає |
| Індикація заряду | Да |
| Кількість ступенів затягування | 20+2 |
| Комплектація | Ручка<br/> 2 акумулятори<br/> Зарядний пристрій<br/> Кейс |
| Макс. розмір шурупів для закручування | 9*90 мм (без засвердлювання) |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |