Ударний гайковерт GTM IW550/950
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 380х130х320 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Імпульсний режим | Немає |
| Кількість обертів | 2300 |
| Кількість ударів | 3400 уд./хв |
| Комплектація | Набір головок<br/> Пластиковий кейс |
| Крутний момент | 550 H*m |
| Максимальний розмір торцевої головки | 32 мм |
| Потужність, Вт | 950 |
| Підсвітка робочої поверхні | Немає |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |