


3 817 ₴
Акумуляторний ударний гайковерт GTM IWC18/320BL (Без АКБ)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 2.2 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 212x74x222 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Імпульсний режим | Да |
| Індикація заряду | Да |
| Кількість обертів | 2300 |
| Комплектація | Торцеві головки<br/> Пластиковий кейс<br/> Без АКБ і ЗП |
| Крутний момент | 301-500 H*m |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Безщітковий |