Вібраційна шліфмашина GTM S115/300E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 3.1 кг |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Комплектація | Пилозбірник<br/> Шліфлист — 2 шт.<br/> Інструкція<br/> Картонна коробка |
| Мін. частота коливань | 6000 кол./хв |
| Мінімальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Потужність, Вт | 300 |
| Плавний пуск | Немає |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Розміри шліфувальної поверхні | 115х230 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |