

23 212 ₴
Масляний поршневий компресор GTM KCH2070A-50L
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 56 кг |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Країна виробник | Китай |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 92х47х72 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр поршнів | 70 мм |
| Довжина мережевого кабелю | 1.5 м |
| Клапан аварійного скидання тиску | Да |
| Клас захисту | IP54 |
| Кількість поршнів | 2 |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція | Оливний |
| Максимальна продуктивність | 300 л/хв л/год |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Регулювання робочого тиску | Да |
| Ресивер | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип компресора | Поршневий |