4 510 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T83003C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота підіймання | 130-410 мм |
| Габарити | 670x290x180 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 3000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 410 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 280 мм |
| Ручка | Поворотна |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |