2 097 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний GTM T820050R
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота підіймання | 135-340 мм |
| Габарити | 470x220x160 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 2000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 340 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 205 мм |
| Ручка | Поворотна |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |