Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90304
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 194 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота підіймання | 194-372 мм |
| Габарити | 100x92x194 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 3000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 372 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 118 мм |
| Нарізний шток | 60 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Пляшковий |