Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т90204
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 181 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота підіймання | 181-345 мм |
| Габарити | 92x88x181 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 2000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 345 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 116 мм |
| Нарізний шток | 48 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Пляшковий |