Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т92004
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 242 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Висота підіймання | 242-452 мм |
| Габарити | 160x150x250 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 20000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 452 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 150 мм |
| Нарізний шток | 60 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Пляшковий |