Домкрат гідравлічний пляшковий GTM Т91004
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота підіймання | 230-460 мм |
| Габарити | 118x10Зx2З0 мм |
| Гарантія | 6 мес. |
| Вантажність | 10000 кг |
| Комплектація | Важіль підіймання<br/> Картонна коробка |
| Максимальна висота підіймання | 460 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 150 мм |
| Нарізний шток | 80 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип | Пляшковий |