Бензопила GTM CN58D (83101)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 7.4 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Праймер | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 3.2 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Гарантія | 36 мес. |
| Місткість паливного бака | 550 мл |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Об'єм двигуна | 45 см3 |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Ширина паза шини | 1.5 мм |