


23 873 ₴
Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 12 кг |
| Максимальний діаметр дроту | 1.2 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Номінальний зварювальний струм | 10 А |
| Тривалість навантаження | 30 % |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Клас захисту | IP 21 |
| Максимальний діаметр дріт | 1.2 мм |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 A |
| Метод зварювання | MIG/MAG|MMA|TIG |
| Мінімальний діаметр електрода | 2.5 мм |
| Потужність, Вт | 8000 |
| Напруга | Мережа 220 В |
| Напруга холостого ходу | 64 В В |
| Охолодження | Повітряне |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Функція Антиприлипання "Anti-Stick" | Да |
| Функція Гарячий Старт "Hot-Start" | Да |