



16 281 ₴
Інверторний зварювальний напівавтомат GTM MIG-200ES LED

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 10 кг |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Номінальний зварювальний струм | 10 А |
| Тривалість навантаження | 20 % |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 495х270х350 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Клас захисту | IP 21 |
| Комплектація | Джерело зварювального струму GTM MIG-200ES LED<br /> Електродотримач із кабелем і байонетним роз'ємом<br/> Затискач маси з кабелем і байонетним роз'ємом<br/> Пальник з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м<br/> Посібник з експлуатації<br/> Картонна коробка |
| Максимальний діаметр дріт | 1 мм |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 200 A |
| Метод зварювання | MIG/MAG|MMA|TIG |
| Мінімальний діаметр електрода | 2.5 мм |
| Потужність, Вт | 6800 |
| Напруга | Мережа 220 В |
| Напруга холостого ходу | 50 В В |
| Особливості | Великий кольоровий LED-екран із підсвіткою<br/> Функція Synergy — автоматичне настроювання параметрів зварювання залежно від товщини матеріалу<br/> Функція VRD — зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом |
| Охолодження | Повітряне |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Форсаж дуги "Arc-Force" | Да |
| Функція Гарячий Старт "Hot-Start" | Да |