Інверторний напівавтомат GTM MCTD-416L

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 12.8 кг |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Номінальний зварювальний струм | 10 А |
| Тривалість навантаження | 20 % |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Клас захисту | IP 21 |
| Комплектація | Пальник для MIG-зварювання з роз'ємом KZ-2 (євро) 3 м<br/> Плазирок 4 м<br/> Електродотримач із кабелем і байонетним роз'ємом<br/> Затискач маси з кабелем і байонетним роз'ємом<br/> Блок підготовки повітря |
| Максимальний діаметр дріт | 1 мм |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Метод зварювання | CUT (Plasma)|MIG/MAG|MMA|TIG |
| Мінімальний діаметр електрода | 2.5 мм |
| Потужність, Вт | 7500 |
| Напруга | Мережа 220 В |
| Напруга холостого ходу | 53 В, 390 В В |
| Охолодження | Повітряне |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |