Драбина телескопічна алюмінієва універсальна GTM KME3050B 2*6 (5 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 20.7 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 105 см |
| Кількість щаблів | 12 шт. |
| Конструкція драбини | Однобічна |
| Механізм висування | Телескопічна система |
| Загальна висота | От 5 до 6 м |
| Загальна висота в режимі приставної драбини | 500 см |
| Маючи велику висоту в режимі драбини | 245 см |
| Оптимальний кут нахилу | 65-75° |
| Постібне регулювання висоти | Да |
| Розмір профілю | 1.3 мм |
| Робоча висота в режимі приставної драбини | 600 см |
| Самоблокова система | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина | 67 см |