



6 471 ₴
Драбина телескопічна алюмінієва універсальна GTM KME3034B 2*4 (3.4 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 14.5 кг |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ступенів | 8 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 94 см |
| Кількість щаблів | 8 шт. |
| Конструкція драбини | Однобічна |
| Механізм висування | Телескопічна система |
| Загальна висота | От 3 до 4 м |
| Загальна висота в режимі приставної драбини | 340 см |
| Маючи велику висоту в режимі драбини | 165 см |
| Оптимальний кут нахилу | 65-75° |
| Постібне регулювання висоти | Да |
| Самоблокова система | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина | 67 см |