8 499 ₴
7 999 ₴
Драбина-трансформер алюмінієва GTM KMP405A 4*5 (5.75 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 15.5 кг |
| Кількість ступенів | 20 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 145 см |
| Кількість секцій | 4*5 |
| Кількість щаблів | 20 шт. |
| Конструкція драбини | Однобічна |
| Загальна висота в режимі помста | 143 см |
| Загальна висота | От 5 до 6 м |
| Загальна висота в режимі приставної драбини | 575 см |
| Маючи велику висоту в режимі драбини | 291 см |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина | 40 см |