6 000 ₴
5 699 ₴
Драбина-трансформер алюмінієва GTM KMP403A 4x3 (3.5 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 12.5 кг |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 89 см |
| Кількість секцій | 4*3 |
| Кількість щаблів | 12 шт. |
| Комплектація | Нижній стабілізатор 2 шт. |
| Конструкція драбини | Однобічна |
| Загальна висота в режимі помста | 87 см |
| Загальна висота | От 3 до 4 м |
| Загальна висота в режимі приставної драбини | 350 см |
| Маючи велику висоту в режимі драбини | 170 см |
| Розмір профілю | 60*25 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина | 40 см |