


5 154 ₴
Драбина телескопічна алюмінієва GTM 1x11 (3.2 м)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 8.3 кг |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ступенів | 11 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина в складеному вигляді | 80 см |
| Кількість щаблів | 11 шт. |
| Конструкція драбини | Однобічна |
| Механізм висування | Телескопічна система |
| Загальна висота | 320 см |
| Оптимальний кут нахилу | 65-75° |
| Постібне регулювання висоти | Да |
| Робоча висота | 420 см |
| Самоблокова система | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина | 47 см |