Самохідна акумуляторна тачка GTM E50M/32A

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Візок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 190 кг |
| Габарити | 87x77x145 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вантажність | 500 |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Ємність акумулятора | 32 А·год А·год |
| Індикація заряду | Да |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 вперед/1 назад |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Механізм скидання | Ручний з газовим амортизатором |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Швидкість | 0-5/0-2,5 км/год |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Ручний стартер |