
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Електричний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водяне охолодження | Да |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр диска | 120 мм |
| Комплектація | Набір інструменту для збирання плиткореза, розширювачі столу, Різальний диск, Шліфувальний диск для зняття фаски |
| Макс. глибина різання | 38.5 мм |
| Потужність, Вт | 1750 |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Робоча довжина | 1800 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |