

65 041 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальний діаметр диска | 300 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 260 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1246*1620*1030 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Діаметр строгального вала | 74 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 3500 об./хв |
| Максимальна глибина свердління | 120 мм |
| Максимальна глибина фальцеювання | 50 мм |
| Максимальна товщина пропилу | 85 мм |
| Максимальна ширина заготовки | 30 см |
| Максимальна ширина фальцеювання | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 13 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт Вт |
| Швидкість подавання | 6.5 м/хв |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Знім стружки під час фугування та авіакасування | 0-3 мм |
| Товщина полотна | 120 мм |
| Кут нахилу напрямної | 45° |
| Ширина стругання | 300 мм |