Вібратор глубинний GTM X-MAN для бетону


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Частота обертання | 17500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр вібробулави | 38 - 58 мм |
| Комплектація | Транспортувальний ремінь |
| Макс. довжина вала | 6 м |
| Особливості | Ударостійкий корпус |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Рівень шуму під час роботи | 77 дБ |