Дриль ударна GTM DI-16/1050ER(M) (F91423)



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Ударний режим | Так |
| Функція міксер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Кількість швидкостей | 2 / 0-1100/0-3000 об./хв |
| Комплектація | Ключовий патрон; Ключ; Обмежувач глибини; Додаткова ручка |
| Потужність, Вт | 1050 |
| Підсвітка робочої поверхні | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип паковання | Картонна коробка |