Відрізна пила GTM CM-2600/220CI (2600 Вт, 400 мм) (17799)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 52 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2880 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 450х550х720 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Глибина різу 90° | 190 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Комплектація | - Ручка; - кнопка вимикача; - кришка приводу ремінна; - колесо транспортувальне; - пластина опорна; - колесо подавання лещат; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні розміри перерізу труби/пружка/куточка | 135/50/100х10 мм |
| Потужність, Вт | 2300 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Розміри основи | 530х325 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Кутова швидкість обертання | 60 об/хв |
| Кут повороту наполегливої пластини лещат | 0°-45° |