
28 019 ₴
Створені бурильні установки GTM DK-182 для буріння бетону, каменю, цегли, залізобетону, асфальту і граніту. За допомогою електроінструменту можна проробити отвір діаметром до 250 мм Свердління відбувається за допомогою алмазної коронки, що кріпиться на шпиндель. Фіксується установка на стійці, може використовуватися тільки для вертикального буріння. Техніка знайшла застосування при зведенні будівель, залізничних конструкцій, укладанні злітно-посадкової смуги, доріг, тунелів. Можна задіяти, щоб зробити отвори для укладання силових ліній і труб.

Бурильна установка алмазного буріння номінальною потужністю 3900 Вт оснащена водяною системою охолодження. Врахуйте, що після завершення свердління, варто відключити воду, і дати попрацювати техніки в холостому режимі протягом хвилини. Щоб продовжити термін експлуатації двигуна, рекомендовано робити перерви в роботі.
Переваги електрообладнання:
Нові установки алмазного буріння бетону представлені в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 21 кг |
| Максимальна кількість обертів | 640 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | 250 мм |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/4" |
| Тип свердління | Мокре |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Комплектація | Графітові щітки, Анкерний болт, Набір шестигранників, Розвідний ключ, Рожковий ключ, Адаптер і шланг для під'єднання води, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальна потужність | 3900 Вт |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |