



2 636 ₴
2 399 ₴
Акумуляторний шуруповерт GTM DS12/30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 6 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 180x52x185 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Ємність акумулятора | 1.5 А·ч А·год |
| Імпульсний режим | Немає |
| Індикація заряду | Да |
| Комплектація | Зарядний пристрій<br/> 2 акумулятори <br/> Кейс |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Підсвітка робочої поверхні | Да |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Щітковий |