Торцювальна пила GTM HM1245
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 335 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Плавний пуск | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 930x560x530 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Комплектація | Пиляльний диск<br/> Струбцина<br/> Пилозбірник<br/> Бічні розширювачі<br/> Шестигранний ключ<br/> Картонна коробка |
| Максимальна товщина пропилу | 105 мм |
| Максимальна ширина пропилювання | 335 мм |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Розмір заготівки поворот 0°/нахил 0° | 105х330 мм |
| Розмір заготівки поворот 0°/нахил вліво 45° | 60х330 мм |
| Розмір заготівки поворот 0°/нахил вправо 45° | 33х330 мм |
| Розмір заготівки поворот 45°/нахил 0° | 105х230 мм |
| Розмір заготівки поворот 45°/нахил вліво 45° | 60х230 мм |
| Розмір заготівки поворот 45°/нахил вправо 45° | 33х230 мм |
| Розширення столу | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип передавання | Ремінна |
| Кут нахилу пили | 47° |
| Кут повороту | 45° град. |
| Функція протягування | Да |